Chata Santovka

Chata v chatovej osade pri termálnom kúpalisku. Terasa, záhradné posedenie, záhradný gril, ohnisko, pieskovisko, hojdačka. Elektrické kúrenie, ústredné kúrenie na tuhé palivo (krbové kachle). Parkovanie pri objekte. Obchod 1km. Reštaurácia 300m. Autobus 500m. Vlak (stanica Levice) 15km.

Rozloženie izieb

2x 2-lôžková izba

3-lôžková izba (poschodová posteľ)

4-lôžková izba (poschodové postele)

spoločenská miestnosť s TV a s prístelkou, (rozkladacia váľanda), kúpeľňa (sprchovací kút, pisoár), WC samostatné, kuchyňa (plynový sporák, plynová rúra, chladnička, rýchlovarná kanvica), v lete (bez kúrenia): vstupná hala s dvoma prístelkami (rozkladací gauč, váľanda).

Spolu 12+3 prístelky

Penzion KIKA Santovka – Komfortné ubytovanie v Santovke

Novo vybudovaný penzión v tesnej blízkosti welness centra Santovka. V penzióne sa nachádza Bar (je vhodný na využitie nielen konzumácie alkoholu ale je vhodný ako spoločenská miestnosť pre rôzne školenia, večierky, oslavy). Na poschodí sa nachádza 6 izieb vybavených kúpeľňou a toaletou. Z toho 3 izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou a TV.
Penzión má kapacitu 15 osôb + 3 prístelky.
Možnosť doubytovania na priľahlej chate vzdialenej. 4 m od penziónu.

Na poschodí sa nachádza 6 izieb vybavených kúpeľňou a toaletou. Z toho 3 izby sú vybavené klimatizáciou, chladničkou a TV.
Penzión má kapacitu 15 osôb + 3 prístelky